1:3

Green Volley Frýdek-Místek

(25:21, 18:25, 21:25, 25:27)

Popis utkání

Před posledním zápasem, byly jasné čtyři věci: že pořád máme šanci na udržení v první skupině, i když už to není jen v našich rukou, že já to nepokazím špatným střídáním (nemám koho střídat), že jdeme na oběd do restaurace se zázračnou krabicí, a že když kluci vyhrají mají dva dny volna (to by měli stejně, ale to jsem jim řekl až po zápase). Sestava byla jasná: Jakub Vorobel, Vojtové Nekola a Bláha, Jan Válek, Jarda Drozd, Lukáš Kožuch a Matěj Kohut. První set jsme opět prohráli, ale kluci se rvali o vítězství dál. To znamenalo vítězství v druhém a třetím setu. Ve čtvrtém nic nenaznačovalo nějaké komplikace, ale při vedení 18:12 jsme přestali hrát, soupeř nás dotáhl na 24:24 a drama bylo na světě. Naštěstí jsme potřebnou výhru 3:1 uhráli a teď už jsme jen čekali, jestli Budějovice porazí Prosek. Stalo se a my budeme příští turnaj opět hrát v první skupině. S udržením v první skupině jsem spokojen, ale s předvedenou hrou nikoliv. Jsem si jistý, že už hůře hrát nemůžeme a bude to jen lepší!