22. 04. 2024

U20 – extraliga, Důstojné zakončení extraligy dvacetiletých

​Základní část nejvyšší volejbalové soutěže hráčů do dvaceti let je po tomto víkendu za námi a v týmu převládají smíšené pocity. Ty negativní, z celkového umístění v dlouhodobé části soutěže na celkovém desátém místě znamenající nepostup na MČR mezi nejlepších osm týmů. Naopak spokojeni můžeme být s globálně předvedenou hrou, která měla stoupající tendenci, každý z hráčů na sobě tvrdě pracoval a udělal veliký progres. Pokud bychom současnou herní kvalitu předváděli zkraje sezóny a mohli uplatnit nabyté zkušenosti, jsem si jistý, že finálový turnaj by nám neuniknul. Každopádně závěrečný, šestý turnaj extraligy ve skupině „C“, který pořádal právě náš tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK opět v ostravské třebovické hale, jsme chtěli odehrát maximálně důstojně a rozloučit se tak dobrými výkony, potvrzujícími náš vzestup.

10. 03. 2024

U18 Extraliga, Generálka na MČR vyšla na výbornou

​Závěrečný turnaj základní části volejbalové extraligy hráčů do 18ti let, který se o uplynulém víkendu odehrál v Brně, se našim mladíkům náramně vydařil. Turnaj, během kterého si již většina týmů zkouší různé varianty sestav, herních systémů nebo nestandartních situací, jsme i my, GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK, využili v podobném duchu a s sebou přibrali tři hráče kategorie Starší žáci. Jak už samotný nadpis napovídá, konečná bilance ve dvou hracích dnech byla skvostná, tři vítězství a jediná těsná prohra s VK Českými Budějovicemi.

09. 03. 2024

Volejbalový kemp 2024

Chceš poznat bezva kluky? Baví Tě pohyb a hra s míčem? Je Ti 8-14 let? Pak jsme tady pro Tebe. Letní volejbalové kempy ve Frýdku-Místku a Frýdlantě nad Ostravicí na vás čekají....

28. 02. 2024

Prožijte léto s námi

Spustili jsme online přihlášky na příměstské tábory.

27. 02. 2024

Mladí beskydští orli roztáhli svá křídla

Historický úspěch TOP týmu projektu Volley Beskydy: družstvo Black Volley Beskydy, vítězí v Chance Českém poháru mužů 2023/24.

19. 02. 2024

U18 Extraliga, Potvrzení účasti mezi nejlepšími

Nejvyšší výkonnostní skupina volejbalové extraligy U18 se tentokrát odehrála v hale královehradecké Slavie, kde zejména domácím hráčům šlo doslova „o život“. Přesněji řečeno o účast v závěrečném finálovém turnaji nejlepších osmi týmů. GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK si příslušnost ve finálové osmičce vybojoval již v předchozích turnajích, proto jsme skupinu „A“ v Hradci Králové odehráli v herní pohodě, přesto soustředěně. Definitivně jsme si stvrdili právo účasti na Mistrovství ČR pořádané Kladnem, v termínu 7.-10. května 2024.

29. 01. 2024

U20 Extraliga, Gradující výkony v Olomouci

​V pořadí již čtvrtý turnaj volejbalové extraligy U20 tentokrát hostila Volejbalová Akademie Olomouc v prostorách fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého. Do této třetí výkonnostní skupiny GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK nešťastně sestoupil i přes veškerou snahu na posledním turnaji, který sám pořádal. Naše snaha i cíl tedy byly od začátku jasné, získat zpět účast ve skupině „B“ a pokusit se o zázrak v podobě zisku většího počtu bodů do celkové tabulky extraligy mužů do dvaceti let. Zatím nám patří desátá příčka, ztrácíme 6 bodů na finálovou osmičku a pro závěrečný turnaj tak máme jen teoretickou šanci postupu. Nehledě na jakékoli kalkulace se jdeme poprat do každého následujícího utkání.

21. 01. 2024

U18 Extraliga, Mise splněna

Již čtvrtý turnaj nejvyšší domácí soutěže mladých volejbalistů do osmnácti let, jsme my, GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK, pořádali v nám dobře známé hale v Ostravě-Třebovicích. V tomto prostředí se nám vždy dařilo a v podobné výkony jsme doufali i tentokrát, neboť ambice byly jen ty nejvyšší. Finálový turnaj se nezadržitelně blíží a „GREEN“ v něm rozhodně nechce chybět, i proto byl cíl dostat se zpět do nejlepší výkonové skupiny pochopitelný. A jak již úvodní titulek napovídá… povedlo se!