Barevná trička

Jak již sám název napovídá, barvy hrají zásadní roli při rozlišení jednotlivých kategorií. Žlutá – 1. třída, oranžová – 2. třída, červená – 3. třída, zelená – 4. třída a modrá – 5.-6. třída ZŠ.

Barvy

Hlavní barvou Green Volley Frýdek-Místek je zelená, barva která je symbolem života, svěžesti, mládí a nedaleké beskydské přírody.

Doplňkovou barvou je elegantní černá, barva TOP týmu Black Volley Beskydy, do kterého míří naši odchovanci. Tato sada dresů je využívána většinou na palubovkách soupeřů v případě, že domácí tým je v zelené.

Třetí barvou, která je určena pro dresy libera je pozitivní a zářivá žlutá. Byla vybrána záměrně, protože spolu s černou a bílou tvoří základní barvy zakladatele klubu, vizionáře a hlavního sponzora pana Vavřince Pečinky a jeho firmy ANAJ.

Logo

Logo Beskyďáčku přirozeně vychází z loga Green Volley Frýdek-Místek, jehož je nedílnou součástí – symbol vlka doplňuje název Beskyďáček.

Green Volley Frýdek-Místek má ve svém logu vlka symbolizujícího nejen blízké Beskydy, ale také inteligentní a odolnou šelmu, která budí respekt. Znak klubu je na rozdíl od loga doplněn ještě volejbalovým míčem a rokem vzniku.

Míč protknutý písmenem V (Vůle – Vítězství – Volley Beskydy) tvoří základ jednoduchého, avšak velmi výstižného loga celého projektu Volley Beskydy. Všechny návrhy vycházejí z grafické dílny studia TOMART24, které zcela splnilo naše představy o podobě symbolů, jež nás reprezentují před našimi fanoušky.