Úvod Výsledky Družstva Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Kalendář akcí:

Novinky:

20. 6. 2024

Letní příprava U18-20 Green Volley

Také pro letošní přípravné sportovní období v srpnu připravují trenéři Green Volley Frýdek-Místek intenzívní soustředění s účastí na turnaji Střední Morava. Fyzičku a techniku budou pilovat stejně jako loni v Hustopečích od 12.-16.8.2024.

30. 5. 2024

Ozdravný pobyt s Beskyďáčkem

Až na samotu u lesa se poslední květnové úterý vydali trenéři Beskyďáčku, aby dětem základní školy Pionýrů z Frýdku-Místku zpestřili jejich program na ozdravném pobytu. Krásné počasí umocnilo zážitek z celé akce a ani nevadilo, že v posledních pár minutách vyhlášení spadlo na všechny účastníky pár kapek deště. Počet dětí přesáhl lehce hranici 50ti a malí sportovci byli na místě rozděleni do čtyřech skupin, které se v průběhu dvou hodin vystřídaly na čtyřech stanovištích. Náplň akce odpovídala metodice Beskyďáčku, tak jak ji děti znají různě z tréninků nebo příměstských táborů – nechyběla koordinace a obratnost na dílčích stanovištích, závodivky, strečink, základní volejbalová abeceda či týmová hra v lese. Úsměvy všech zúčastněných – dětí, trenérů i pedagogů zakončily celou sportovní akci, která snad do dalšího školního roku přinese dlouhodobější spolupráci mezi klubem a základní školou.

22. 4. 2024

U20 – extraliga, Důstojné zakončení extraligy dvacetiletých

​Základní část nejvyšší volejbalové soutěže hráčů do dvaceti let je po tomto víkendu za námi a v týmu převládají smíšené pocity. Ty negativní, z celkového umístění v dlouhodobé části soutěže na celkovém desátém místě znamenající nepostup na MČR mezi nejlepších osm týmů. Naopak spokojeni můžeme být s globálně předvedenou hrou, která měla stoupající tendenci, každý z hráčů na sobě tvrdě pracoval a udělal veliký progres. Pokud bychom současnou herní kvalitu předváděli zkraje sezóny a mohli uplatnit nabyté zkušenosti, jsem si jistý, že finálový turnaj by nám neuniknul. Každopádně závěrečný, šestý turnaj extraligy ve skupině „C“, který pořádal právě náš tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK opět v ostravské třebovické hale, jsme chtěli odehrát maximálně důstojně a rozloučit se tak dobrými výkony, potvrzujícími náš vzestup.