28.5.2024

Ozdravný pobyt s Beskyďáčkem

Až na samotu u lesa se poslední květnové úterý vydali trenéři Beskyďáčku, aby dětem základní školy Pionýrů z Frýdku-Místku zpestřili jejich program na ozdravném pobytu. Krásné počasí umocnilo zážitek z celé akce a ani nevadilo, že v posledních pár minutách vyhlášení spadlo na všechny účastníky pár kapek deště. Počet dětí přesáhl lehce hranici 50ti a malí sportovci byli na místě rozděleni do čtyřech skupin, které se v průběhu dvou hodin vystřídaly na čtyřech stanovištích. Náplň akce odpovídala metodice Beskyďáčku, tak jak ji děti znají různě z tréninků nebo příměstských táborů – nechyběla koordinace a obratnost na dílčích stanovištích, závodivky, strečink, základní volejbalová abeceda či týmová hra v lese.

Úsměvy všech zúčastněných – dětí, trenérů i pedagogů zakončily celou sportovní akci, která snad do dalšího školního roku přinese dlouhodobější spolupráci mezi klubem a základní školou.


27.2.2024 UŽIJTE SI LÉTO S NÁMI

Přihlásit se můžete ZDE.

nebo:


10.12.2023 BARVY MINIVOLEJBALU ROZZÁŘILY HALU „NA ŠESTCE“

Druhou prosincovou neděli do Frýdku-Místku zavítal dav minivolejbalových nadšenců a jejich barevná trička rozjasnila chladné zimní počasí. Organizační tým trenérů a hráčů pod vlajkou Green Volley Frýdek-Místek pro příchozí sportovce připravil 25 minivolejbalových hřišť, na kterých se odehrálo bezmála 300 zápasů. Diváci, převážně však rodiče a trenéři, mohli sledovat utkání v kategoriích žlutá, oranžová, červená a oranžovočervená. Nechyběl ani modrý minivolejbal, který je svými pravidly tomu klasickému nejbližší. Turnaje se zúčastnilo 88 týmů v součtu 213 dětí, takže hala 6. ZŠ doslova praskala ve švech.


3.3.2023 UŽIJTE SI LÉTO S NÁMI

Přihlásit se můžete ZDE.

nebo:


20.10.2022

Volejbalový klub Green Volley Frýdek-Místek, z.s. a jeho kroužky Beskyďáčku využívají pro komunikaci se svými členy a jejich rodiči klubový informační systém KIS. Jedná se o software, díky kterému máte nejen na svém počítači, ale i ve své kapse v mobilním telefonu všechny podstatné informace, přehled o platbách členských příspěvků a všechny další důležité informace týkající se sportování v klubu.

Prostřednictvím aplikace KIS si každý nový malý Beskyďáček vyplní i svou členskou přihlášku do klubu, kterou naleznete zde:

Online přihláška do klubu/Beskyďáčku