Úvod Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

13. 11. 2023

​U20-Extraliga - Zasloužený postup do vyšší výkonnostní skupiny

Extraligový turnaj mužů do dvaceti let svedl tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK do středočeského Nymburku, kde měl za úkol minimálně udržet skupinu C, případně postoupit do vyšší skupiny B. Po velmi těžkém soupeři hned z kraje dvoudenního klání, se nám povedlo z následujících utkání vždy vydolovat body, které nakonec stačily na jasný postup z třetí do druhé výkonnostní skupiny. Turnaj jsme si tak užili a s dobrou náladou se vrátili zpět domů, kde budeme pilovat formu do příštího vystoupení.

2. 10. 2023

U20-Extraliga - První turnaj nevyšel podle představ Green Volley Frýdku-Místku

​Během víkendu se rozjela extraliga také pro hráče do dvaceti let. Velice vyrovnaná skupina, kde dopředu nebylo favoritů, se odehrála v nedaleké Ostravě-Třebovicích, v nově postavené domácí hale našeho projektového partnera Blue Volley Ostrava. Kromě našich dvou spřátelených klubů, se ve skupině potkali Vlci z Nového Jičína, VAM Olomouc a Nymburské Svině.

5. 3. 2023

Ostrava hostila třetí skupinu předposledního turnaje Extraligy U20

​Tentokrát se pořadatelským klubem Extraligy U20 stal volejbalový klub VK Ostrava, což nám nahrávalo do karet, protože jsme nemuseli cestovat a brzy ráno vstávat, hráči měli krátký přejezd od domovské haly SPŠ a za 20 minut jízdy jsme již mohli vstoupit do hostující haly (Janáčkova konzervatoř). Na cestu vyrazilo družstvo Green Volley Frýdek-Místek ve složení: smečaři Jonszta, Válek, Nekola, nahrávači Nikl a Vorobel, blokařská sestava Drozd, Vávra, Kožuch, a libera Majer a Škvara. Sestavu doplňovalo trio diagonálních hráčů Dudek, Garba a Hradil.